Autolaweta Chorwacja

Specjalizujemy się w transporcie na autolawecie z Chorwacji do Polski. Nasze auta są wygodne, zapewniają pełne bezpieczeństwo dla podróżujących, jak i dla holowanych pojazdów.

Ceny transportu na autolawecie z Chorwacji do Polski

Oferujemy najniższe ceny autolawet z Chorwacji do Polski. Bardzo konkurencyjne ceny świadczonych przez nas usług, przy jednoczesnej jakości autolawet, wyróżniają nas na tle innych firm. Prosimy o kontakt, a ustalimy cenę i termin transportu na autolawecie z Chorwacji do dowolnego miejsca w Polsce i w całej Europie.

Autolaweta z Chorwacji do Polski, a Ubezpieczenie OC Cargo

Transport auta na autolawecie jest ubezpieczony OC Cargo (pełna rekompensatę finansowa w następstwie powstania szkody). Transport na autolawecie objęty jest ubezpieczeniem na trasie przewozu z Chorwacji do Polski.

Autolawetą z rodziną, ile osób? Wysokie ubezpieczenie NNW

Oferujemy autolawetę z Chorwacji wraz z przewozem do Polski w komfortowych warunkach dla 6-ciu osób. Klienci ubezpieczeni są wysokim NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków).

Autolaweta z Chorwacji nie tylko dla samochodów osobowych

Oprócz transportu na autolawecie samochodów osobowych z Chorwacji, oferujemy również transport busów, vanów, suv’ów. Poza tym przetransportujemy na autolawecie z Chorwacji również wózki widłowe i minikoparki.

Autolaweta z Chorwacji do Polski

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zawsze atrakcyjne ceny i wysoka jakość usług.