Holowanie jachtów i łodzi Warszawa

W naszej ofercie znajdą Państwo również holowanie jachtów i łodzi Warszawa – Polska – Europa. Nasi Klienci najbardziej cenią u nas:

  • przejrzyste zasady współpracy
  • odpowiednie zaplecze w zakresie sprzętu holującego
  • szybkie terminy
  • profesjonalną obsługę

Przyjmujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenia!

Posiadamy nowoczesny i adekwatny do zlecenia tabor, dzięki któremu codziennie pomagamy w trudnych zleceniach. Nie jest dla nas problemem holowanie jachtu czy holowanie łodzi – mamy już doświadczenie w tym zakresie. Choć nasze biuro znajduje się w Warszawie i to stąd mamy najwięcej zleceń, to nie ma problemu abyśmy dojechali w odpowiednie miejsce w Polsce, a nawet w Europie – wszystko jest kwestią ustalenia warunków zadowalających obie strony. Od teraz holowanie jachtów nie będzie już problemem!

Holowanie jachtów i łodzi – dlaczego my?

Przede wszystkim wyróżnia nas fakt, że jesteśmy jedną z niewielu firm, posiadającą tak szeroką ofertę. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, jak i z firmami. Działamy szybko, profesjonalnie i z użyciem najbardziej zaawansowanego technologicznie sprzętu. Mamy doświadczenie w holowaniu łodzi, a holowanie jachtów nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Działamy w skali całej Europy. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, który będzie polecał nas dalej. Jeśli Twoim problemem jest holowanie jachtu lub holowanie łodzi – dobrze trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu, zadzwoń już dziś!

Co jeszcze oferujemy?

Oprócz holowania jachtów i łodzi oferujemy również pomoc drogową dla wszystkich, którym zdarzył się niespodziewany wypadek. Transportujemy także busy, wózki widłowe, traktory i inne pojazdy o niestandardowych gabarytach. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi i jesteśmy szeroko polecani jako rzetelny partner biznsowy. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych, odpowiedzialnych kierowców. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zawsze atrakcyjne ceny i wysoka jakość usług.