Z

Wszystkie transporty ubezpieczone OC Cargo

Z

Transport gabarytów

Z

Transporty specjalistyczne

Z

Nowoczesny sprzęt

Z

Wysokie NNW w trosce o Państwa bezpieczeństwo

Z

COMPASS VIP – Transporty na lawecie z plandeką

Z

Transport wózków widłowych i minikoparek

Z

Transport aut osobowych, bus, van, suv

Z

Komfortowy transport do 6 osób

Z

Konkurencyjne ceny! Rabaty dla stałych Klientów

Transport samochodów z Chorwacji do Polski

Oferujemy transport samochodów z Chorwacji do Polski na lawecie, również z plandeką. Każdy transport ubezpieczamy OC Cargo, posiadamy wysokie ubezpieczenie NNW.

Transport samochodów z Chorwacji – Cena

Oferujemy dla Państwa naprawdę konkurencyjne ceny transportu samochodów z Chorwacji do Polski, oraz rabaty dla stałych Klientów. Prosimy o kontakt z nami w celu ustalenia szczegółów. Natychmiast ustalimy cenę transportu auta z Chorwacji.

Transport samochodów z Chorwacji – Ubezpieczenie OC Cargo

Wszystkie transporty samochodów są ubezpieczone OC Cargo, które oferuje rekompensatę finansową w przypadku powstania jakiejkolwiek szkody w transporcie zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Auto objęte jest ubezpieczeniem na całej trasie przewozu.

Transport do 6 osób – Wysokie ubezpieczenie NNW

Oferujemy transport z Chorwacji do 6-ciu osób, a w tym wysokie ubezpieczenie NNW w trosce o Państwa bezpieczeństwo – NNW to ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, ubezpieczenie osobowe, w którym ochroną objęte jest życie lub zdrowie.

Transport auta na lawecie z Chorwacji do Polski

W ofercie Compass VIP znajdziecie Państwo również transport z Chorwacji na lawecie z plandeką.

Transport z Chorwacji nie tylko aut osobowych

Oprócz transportu aut osobowych z Chorwacji, oferujemy również transport busów, transport vanów, transport suv’ów. Poza tym przetransportujemy z Chorwacji  również wózki widłowe i minikoparki.

Transport samochodów z Chorwacji do Polski

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zawsze atrakcyjne ceny i wysoka jakość usług.

Zobacz również:

transport auta z chorwacji – transport samochodów z chorwacji – transport samochodu z chorwacji – transport auta z chorwacji cena – transport auta z chorwacji do polski – transport auta z chorwacji do polski cena – transport samochodów z chorwacji cena – transport samochodów z chorwacji do polski – transport samochodów z chorwacji do polski cena – transport samochodu z chorwacji cena – transport samochodu z chorwacji do polski – transport samochodu z chorwacji do polski cena