Wypożyczalnia autolawet Warszawa

Autolaweta z uszkodzonym samochodedm

Autolaweta DMC 3,5t kat. B

Autolaweta z przyczepą - transport aut

Autolaweta DMC 3,5t kat. B

Nasza wypożyczalnia lawet Warszawa dysponuje niezawodnymi autami, sprawdzonymi i pewnymi w każdych warunkach, co jest niezmiernie ważne przy transporcie auta na dalekie odległości. Samochody w wypożyczalni lawet Compass są w pełni dostosowane do świadczenia usług transportowych na terenie całej Europy. Nasze auta są przede wszystkim ekonomiczne i wygodne, zapewniają pełne bezpieczeństwo dla podróżujących, jak i dla holowanych pojazdów. Konkurencyjne ceny świadczonych przez nas usług, przy jednoczesnej jakości samochodów transportujących Państwa pojazdy, wyróżniają nas na tle innych firm zajmujących się wypożyczaniem lawet. Szczegółowy opis posiadanych przez nas samochodów znajdziecie Państwo na kolejnych podstronach.

Dzięki Naszym lawetom możliwe będzie przetransportowanie rozbitego, jak i zepsutego auta. Wiele osób, korzystających z naszych usług, wybiera się za granicę, by przywieźć zakupiony samochód. Skorzystanie z oferty naszej wypożyczalni lawet niweluje koszty przedsięwzięcia do minimum. Nasza wypożyczalnia autolawet gwarantuje najniższą cenę za transport auta. Oddajemy do Państwa dyspozycji zadbane, sprawne, funkcjonalne pojazdy i lawety – mogą je Państwo wypożyczyć wedle potrzeb. Oferujemy też pełne usługi holowania samochodów na terenie Polski, jak i państw członkowskich UE.

Firma Compass zapewni Państwu bardzo korzystne ceny za wynajem lawet i holowania pojazdów. W porównaniu do innych firm mających tego typu ofertę w Warszawie, nasza firma może Państwu zagwarantować naprawdę okazyjne ceny, w stosunku do jakości sprzętu, jaki Państwu oferujemy. Działamy w tej branży od wielu lat, wciąż poszerzając naszą flotę.

Wynajem autolawet Warszawa

Wszystkie nasze auta posiadają DMC 3,5 tony i wymagają posiadania prawa jazdy kategorii B.

Nasza wypożyczalnia czynna jest od 8:00 do 18:00.

Zwrócenie brudnego auta wiąże się z dopłatą 50 zł brutto.

Szczegółowe warunki wynajmu autolawet i lawet znajdują się w umowie zawieranej między wypożyczalnią a Klientem.

Zapraszamy do współpracy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zawsze atrakcyjne ceny i wysoka jakość usług.