Compass Warszawa

W wyniku wieloletniej działalności na rynku motoryzacyjnym w styczniu 2010 roku powstała firma WWW.COMPASS.WAW.PL działająca prężnie na Warszawskim rynku.

Główną dziedziną działalności firmy jest kompleksowa wypożyczalnia autolawet oraz wynajem lawet z kierowcą. Nie wynajmujemy samych aut. Zajmujemy się również holowaniem aut oraz transportem pojazdów na terenie całej Polski jak i Europy.

Każde z naszych aut jest wyposażone w monitoring GPS, dzięki któremu przewożone towary są bezpieczne. W naszej działalności kierujemy się rzetelnością i satysfakcją Klienta.

Dysponujemy także samochodami które dzięki swojej ładowności mogą posłużyć do przewozu:

  • busów,
  • traktorów,
  • wózków widłowych,
  • baraków,
  • naczep,
  • i innych nietypowych gabarytów o różnej wadze.

Dzięki takim zdolnościom sprzętowym bierzemy również udział w zabezpieczaniu różnego rodzaju imprez motoryzacyjnych takich, jak choćby Rajd Barbórki.

Nasza oferta to również transport samochodów nie tylko w Polsce, a ale przede wszystkim w całej Europie. Jeśli potrzebują Państwo przewieźć auto lub kilka samochodów naraz zorganizujemy Państwu transport LOHRą w atrakcyjnych cenach.

Współpracujemy z wieloma firmami z branży motoryzacyjnej takimi jak serwisy naprawcze, komisy samochodowe oraz szerokim gronem klientów indywidualnych, którym auta są wynajmowane. Współpracujemy z firmami i instytucjami takimi jak Arrinera Automotive S.A, Politechnika Warszawska, Stowarzyszenie Warsaw Speed Team, Warsaw Racing Team, M. i R. Prasek Peugeot.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zawsze atrakcyjne ceny i wysoka jakość usług.