Compass Warszawa

W wyniku wieloletniej działalności na rynku motoryzacyjnym w styczniu 2010 roku powstała firma WWW.COMPASS.WAW.PL działająca prężnie na Warszawskim rynku.

Główną dziedziną działalności firmy jest wypożyczalnia autolawet oraz wynajem lawet. Zajmujemy się również holowaniem aut oraz transportem pojazdów na terenie całej Polski jak i Europy.

Każde z naszych aut jest wyposażone w monitoring GPS, dzięki któremu przewożone towary są bezpieczne. Wszystkie samochody wymagają posiadania prawa jazdy kategorii B. Nasze usługi zarówno w wynajmie długoterminowym jak i krótkoterminowym skierowane są na maksymalną satysfakcję Klienta.

Dysponujemy także samochodami które dzięki swojej ładowności mogą posłużyć do przewozu:

  • busów,
  • traktorów,
  • wózków widłowych,
  • baraków,
  • naczep,
  • i innych nietypowych gabarytów o różnej wadze.

Dzięki takim zdolnościom sprzętowym bierzemy również udział w zabezpieczaniu różnego rodzaju imprez motoryzacyjnych takich jak choćby Rajd Barbórki 2013.

Nasza oferta to również transport samochodów nie tylko w Polsce a  także w całej Europie. Jeśli potrzebują Państwo przewieźć auto lub kilka samochodów naraz zorganizujemy Państwu transport LOHRą w atrakcyjnych cenach.

Współpracujemy z wieloma firmami z branży motoryzacyjnej takimi jak serwisy naprawcze, komisy samochodowe oraz szerokim gronem klientów indywidualnych, którym auta są wynajmowane. Współpracujemy z firmami i instytucjami takimi jak Arrinera Automotive S.A, Politechnika Warszawska, Stowarzyszenie Warsaw Speed Team, Warsaw Racing Team, M i R Prasek Peugeot.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zawsze atrakcyjne ceny i wysoka jakość usług.